អង្គភាពសារព័ត៌មាន ប្រម៉ាញ់ជាយដែន សូមថ្លែងអំណរគុណ ប្រិយមិត្តទាំងអស់ ដែលគាំទ្ររាល់ការផ្សាយរបស់បណ្តាញសារព័ត៌មានយើងខ្ញុំ ! PMC News TV Would Like to Thank all the Fans Who Support Our Broadcasts ! រដ្ឋបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យថា អំណោយក្រុម​ហ៊ុន​ ឃុន​ អភអភិវឌ្ឍន៍ទឹកស្អាតបន្ទាយមានជ័យក​ឱកាស​ចូល​ឆ្នាំ​ថ្មី​នឹងនាំយកទៅជូន - PMC-News
រដ្ឋបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យថា អំណោយក្រុម​ហ៊ុន​ ឃុន​ អភអភិវឌ្ឍន៍ទឹកស្អាតបន្ទាយមានជ័យក​ឱកាស​ចូល​ឆ្នាំ​ថ្មី​នឹងនាំយកទៅជូន
បន្ទាយមានជ័យ ÷រដ្ឋបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យអះអាងថា អំណោយរបស់ក្រុម​ហ៊ុន​ ឃុន​ អភិវឌ្ឍន៍​ទឹកស្អាតបន្ទាយមានជ័យ​ក្នុង​ឱកាស​បុណ្យ​ចូល​ឆ្នាំ​ថ្មី​ នឹងនាំយកទៅជូនបន្តដល់ពលរដ្ឋក្រីក្រី កងកម្លាំងការពារផ្ទៃក្នុងនិងព្រំដែន។
លោកអ៊ុ រាត្រី អភិបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យអោយដឹងនាព្រឹកថ្ងៃ​ទី​ ៣១​ មីនា​ ២០២៥​ ថា: លោកបានទទួលអំណោយរបស់ក្រុម​ហ៊ុន​ ឃុន​ អភិវឌ្ឍន៍​ទឹកស្អាតបន្ទាយមានជ័យ​ បានជូនអំណោយ​ដល់​រដ្ឋបាល​ខេត្ត​បន្ទាយមានជ័យ​ក្នុង​ឱកាស​បុណ្យ​ចូល​ឆ្នាំ​ថ្មី​ ប្រពៃណី​ជាតិ​ខ្មែរ​ ឆ្នាំ​ម្សាញ់​ សប្តស័ក​ព.ស.២៥៦៨ ខាងមុខនេះ។